Çözüm Ortaklarımız

Teknolojimizi, sağlam temeller üzerine kurmanın önemini iyi biliyoruz. Bu sebeple çalışmalarımızda farklı fikir ve yöntemlerin ne kadar önemli olduğunu hiç unutmadık. Bugün farklı çözümleri üretme de bize yardımcı olan, kendi alanlarında önemli başarılar kazanmış kurumlar ile iş birliği içindedir.

Ege Üniversitesi, TOBB Üniversitesi, Yüksek Teknoloji Üniversitesi, EBİLTEM, EBIC EGE, KOSGEB, Endolab GmbH, Spineserv GmbH, GfPS GmbH, BSL GmbH, NMI GmbH, AditusV GmbH, Ohst Medical, Star, Mazak, STME, Mahr, Utilis, Mitutoyo gibi kurum ve markalar bugün olduğu gibi yarında yanımızda olacaktır. 

PRODUCT RANGE

Our manufacturing processes are conducted in an extensive domain via computer-aided design/computer-aided manufacturing (CAD/CAM), fast prototyping, quality assurance and quality control departments. Our production competences consist of phases such as high-tech machining, laser marking and along with laser weld stations, ultrasonic washing, anodized coloring, acid surface cleaning, sandblast, polishing and sterile and non-sterile packaging after surface processes. These stages have made us an important company, able to create effective solutions for industrial branches such as medicine and automotive. Product development and manufacturing plans in line with your requirements in our best-known sectors are carried out fast and effectively.